שמוליק, אצלו בבית, 11.6.2012
אני אוהב לגדל עגבניות - באמת עגבניות בלי צחוק. ולאחרונה עברתי דירה. החלטתי לעבור לשיטת גידול הירופונית (ולפני שתתחילו לשפוט תנסו פעם לאכול עגבניה כזאת ותגידו אחרי זה שלא שווה לגדל אותה) אז הלכתי לחנות שמוכרת ציוד. קניתי ציוד באופן חוקי ואף דיברתי עם המוכר על כוונתי לגדל עגבניות והתייעצנו לגבי שיטת הגידול האופטימלית.
נסעתי באוטובוס חזרה לביתי ונכנסתי למעלית כשלפתע עלו איתי עוד שני בחורים שלא ראיתי בבניין קודם. ברגע שנפתחה דלת המעלית שלי אחד מהם הוציא תג ואמר לי שהוא מהמשטרה וביקש ממני תעודה מזהה.
שאלתי אותו במה מדובר והוא התחיל לשאול אותי לגבי השקית ומה אני הולך לעשות איתה - אמרתי לו את האמת - "אני הולך לגדל עגבניות". הוא התחיל להרים עלי את הקול ולהגיד לי ישירות שאני משקר והציוד הזה לא נועד לגדל עגבניות, מעבר לכך החל לשאול אותי אם כבר התחלתי בגידול. אמרתי לו שלא והוא מוזמן לבוא לבדוק אם אני מגדל סמים (בתמימות יתרה אני יודע אבל הוא כבר היה מחוץ לדירה שלי). הוא נכנס אלי הביתה והראיתי לו את כל הדירה וזה לא שינה את הגישה שלו - הוא התחיל לתת לי נאומים של "אם התכוונת לגדל סמים אני מקווה שהפחדנו אותך מספיק לעשות סיבוב של 180 מעלות" (הוא מרצה לי! בבית שלי! שהוא פשוט די התפרץ אליו!") באותו שלב כבר הפסקתי להיות נחמד וביקשתי מהם לזרז עניינים ולעזוב. כאשר ניסיתי לשאול מדוע הם עקבו אחרי עד הבית או מאיפה הם קיבלו מידע לגבי האפשרות שאני מגדל סמים הם אמרו שיש להם את השיטות שלהם וזה לא ענייני, אך לקח עוד 10 דקות בשבילם "להריץ בדיקות" על תעודת הזהות שלי כדי לראות שאני "נקי". בסוף הם עזבו עם איום נוסף שאם "אמשיך בדרך שלקחתי נתראה שוב" אז שאלתי אותו "מה יש לך נגד עגבניות?" הוא לא ענה ועזב יחד עם החבר שלו.
עד היום לא הבנתי מה השנאה הגדולה למשטרת ישראל שהרי אמור להיות לה תפקיד חיוני במדינתו - אך להתפרץ ככה לבית של בן אדם ועל אחת כמה וכמה לגלות (אחרי שהוא הזמין אתכם הביתה) שאין לו דבר מה בגידול סמים ולא להתנצל או אפילו להסביר מה נותן להם את הזכות לפלוש אלי ככה הביתה. עד כאן.

Comments